Krosno wchodzi w ostatnią część piłkarskiego sezonu. Przed nami 3 ostatnie miesiące walki na naszych orlikach. Zapraszamy do krótkiego podsumowania ostatnich miesięcy oraz zapowiedzi finalnej części rozgrywek.

Zimowy sen

Za nami trzy zimowe miesiące, w których częstotliwość rozgrywanych spotkań wyraźnie spadła. Problemy z orlikami, oraz pogoda płatająca figle pozwoliła nam rozegrać 30 ligowych spotkań. Podium tabeli nie uległo jednak zmianie. Na czele znajduje się aktualnie Osiedle Guzikówka. Trzy punkty do lidera traci RKS CHUWDU mający ma dwa punkty przewagi nad Kowiszą Krosno. W ostatnim tygodniu marca rozegrane zostały dwa szlagiery ligi, w których udział wzięły pierwsze 4 drużyny tabeli. 26 marca Kowisza Krosno zagrała z RedBull Wojaszówka (7:5). Dzień później lider z Guzikówki zagrał z CHUWDU (3:6).

Świeża krew

2 kwietnia w naszym mieście została ogłoszona nominacja nowego Ambasadora. Do Bartosza Florka dołączył Mariusz Rogala.
- Zależy mi na ciągłym i dobrym kontakcie z wszystkimi kapitanami, będę też chciał w miarę możliwości czasowych być na większości meczy i poprzez newsy, wywiady i filmy uatrakcyjnić sposób relacjonowania rozgrywek. Będę chciał poprzez te działania namówić kapitanów do pisania relacji i publikowania zdjęć ze spotkań. Czas leci nieubłaganie, każdy z Nas się starzeje i zobaczycie, że kiedyś te zdjęcia, czy wywiady będą dla nas świetną pamiątką - powiedział nowy krośnieński "Soldato".

Final Round

Przed nami 3 ostatnie miesiące zmagań na krośnieńskich orlikach. Ze względu na napięty terminarz czeka nas sporo pracy. Już w pierwszym tygodniu kwietnia czeka nas kolejne spotkanie na szczycie. Drużyna RKS CHUWDU przyjedzie do Korczyny by rozegrać spotkanie z Kowiszą Krosno. Niestety ze względu na spadek 3 drużyn w każdej kolejce czekają nas walkowery.
Świeżo upieczony duet Ambasadorów postawił sobie jasne cele na ten jak i nadchodzący sezon. Jednym z większych wyzwań będzie sprawne uruchomienie drugiej ligi. Miejmy nadzieję, iż na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Udostępnij ten artykuł znajomym: