Podczas meczu Polska - Team Slowiański w Krośnie 19 kwietnia tradycyjnie Polską reprezentację do walki poprowadzi Marek Cieślak.
Trener podchodzi do spotkania z pełną powagą - Mamy w składzie mocnych zawodników, wystarczy spojrzeć na nazwiska. Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik mogą zagwarantować, że nie zabraknie emocji 19 kwietnia. Wiadomo, że to nie walka o finał mistrzostw świata, ale mecz towarzyski. Nie zamierzamy jednak odpuszczać. Oczywiście nie zabraknie walki, czego dowodziły wszystkie mecze naszej reprezentacji. To były zacięte spotkania i walka o każdy centymetr toru - dodaje Marek Cieślak.

Dzień przed meczem Polska vs Team Słowiański, odbywa się LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Trener nie martwi się frekwencją na krośnieńskim stadionie, bo wierzy, że kibice przyjdą chętnie dopingować Polaków - Moim zmartwieniem nie jest Grand Prix, ale to, żeby moja drużyna pokazała się w Krośnie od najlepszej strony. To jest waleczny, dobry zespół który reprezentuje nasz kraj. Zachęcam kibiców, aby uczestniczyli w tym wydarzeniu i mocno dopingowali Polską Reprezentację.

Jak Marek Cieślak ocenia rywala? - W Teamie Słowiańskim jest kilku bardzo dobrych zawodników. Zestawiając nazwiska drużyny rywali z naszymi Orłami wiadomo, że zapowiada się świetne widowisko.

Bilety do nabycia w Biurze Klubu (ul. Legionów 6, Krosno) na stronie www oraz w punktach STS i salonach Empik.

Udostępnij ten artykuł znajomym: