To wyjątkowa gratka dla kibiców żużla. W niedzielę będzie niepowtarzalna okazja, by otrzymać autograf od gwiazd światowego żużla. Reprezentanci dwóch drużyn spotkają się z kibicami w krośnieńskiej Galerii Elijot przed imprezą w cyklu Polish Speedway Battle.
Żużlowcy w dniu meczu, czyli w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 11:00 stawią się w Galerii Elijot przy ul. Legionów. Na spotkaniu zapowiadani są z reprezentacji Polski: Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak i Maciej Janowski. Team Słowiański mają reprezentować Martin Vaculik, Artem Laguta i Grigorij Laguta.

Dodatkowo swój udział w spotkaniu potwierdził trener gości, jeden z najlepszych zawodników w historii speedwaya, 22-krotny mistrz świata na żużlu w różnych konkurencjach, Duńczyk Hans Nielsen.

Mecz w Krośnie rozpocznie się o godzinie 13:45. W trakcie meczu przewidywanych jest wiele atrakcji oraz niespodzianek. Organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów. Jedno jest pewnie, że ten historyczny mecz będzie świętem żużla w Krośnie.

W sobotę 18 kwietnia będzie prowadzona przedsprzedaż biletów w godz. od 09:00 do 16:00. W niedzielę kasy będą czynne od godz. 09:00. Warto kupić bilety wcześnie aby nie stać w kolejce.


Udostępnij ten artykuł znajomym: