Prezentujemy terminarz na sobotę i niedzielę od klasy okręgowej do C klasy.
Sobota
(O) Karpaty Klimkówka - Orzeł Bażanówka, godz. 16:30
(A) LKS Głowienka - LKS Moderówka, godz. 16:00

Niedziela
Klasa okręgowa:
Kotwica Korczyna - Orzeł Bieździedza, godz. 15:00
Nafta Jedlicze - Iwonka Iwonicz, godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko - Start Rymanów, godz. 15:00
Partyzant Targowiska - Szarotka Uherce, godz. 15:00
Przełęcz Dukla - LKS Skołyszyn, godz. 16:30
Iskra Przysietnica - Orzeł Faliszówka, godz. 16:30

Klasa A:
Zamczysko Odrzykoń - Victoria Kobylany, godz. 11:00
Orzeł Lubla - Burza Rogi, godz. 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna - OKS Markiewicza Krosno, godz. 11:00
Pionier Średnia Wieś - Wisłok Krościenko Wyżne, godz. 13:00
Polonia Kopytowa - Wisłoka Nowy Żmigród, godz. 13:00
Lotniarz Bezmiechowa - Wisłok Sieniawa, godz. 14:00
Dwór Kombornia - Sanovia Lesko, godz. 15:00
Tęcza Zręcin - Ostoja Kołaczyce, godz. 15:00

Klasa B:
Nafta Chorkówka - Victoria Dobieszyn, godz. 11:00
Błękitni Żeglce - Iskra Iskrzynia, godz. 13:00
Huragan Jasionka - Jasiołka Jaśliska, godz. 13:00
LKS Lubatówka - Orły Jabłonka, godz. 13:00
Zorza Łęki Dukielskie - Zorza 03 Łubienko, godz. 13:00
Florian Rymanów Zdrój - Cisy Jabłonica Polska, Rymanów godz. 16:30
JKS Jasionów - Guzikówka Krosno, godz. 16:30

Klasa C:
KS Szczepańcowa - Jasiołka Świerzowa Polska, godz. 11:00
Orzeł Pustyny - Nafciarz Bóbrka, godz. 11:00
Orzeł Milcza - LKS Głębokie, godz. 13:00
Rotar Węglówka - Iwełka Iwla, godz. 13:00
LKS Lubatowa - Tornado Wrocanka, godz. 13:00
Beskid Równe - Beskid Posada Górna, Dukla godz. 13:00
Sparta Draganowa - WKS Wojaszówka, godz. 13:00
LKS Brzezówka - Chlebianka Chlebna, godz. 13:00
LKS Łęki Strzyżowskie - Jasiołka Szebnie, godz. 13:00
Nurt Potok - Wisłoka Niegłowice, godz. 13:00
Orlew Suchodół - Grodzisko Wietrzno, Krosno Bursaki godz. 16:30
Górnik Grabownica - Iskra Wróblik Szlachecki, godz. 16:30

Puchar Polski
Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno, 22 kwietnia godz. 17:00

Udostępnij ten artykuł znajomym: