Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 14 z Krosna Mistrzyniami Województwa Podkarpackiego. W środę 15 kwietnia w krośnieńskiej hali MOSiR odbył się Finał Wojewódzki Energa Basket Cup.
W Turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych ze Krosna, Przemyśla, Stubna (powiat przemyski) i Stalowej Woli.

W pierwszym meczu półfinałowym SP ze Stubna pokonała SP ze Stalowej Woli 30:23. W drugim meczu lepsze okazały się młode krośnianki ze SP nr 14, które pokonały SP nr 6 z Przemyśla 36:24.

W meczu o trzecie miejsce lepsze okazały się koszykarki z Przemyśla pokonując koszykarki ze Stalowej Woli 26:25.

W meczu o pierwsze miejsce, którego stawką był mistrzowski tytuł i awans do Finału Energo Basket Cup w Gdańsku, koszykarki z Krosna pokonały rówieśniczki ze Stubna 40:17. Najbardziej wartościową zawodniczką (MVP) Turnieju w Krośnie wybrano Klarę Kurek ze SP nr 14.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.