W dniu dzisiejszym nasza drużyna uczestniczyła w Futsalowym turnieju Pucharu Ligi Futsal Krosno w Jedliczu. W turnieju finałowym mecze rozgrywano systemem pucharowym, w 1/16 turnieju nasza drużyna trafiła na Hedom BM-Pack po bardzo dobrej grze wygrywamy 10:2 po bramkach 4 X W.Biały, 3 X K.Gębarowski, 2 X W.Munia i jednej Michała Krupy.
W 1/8 czekała na nas drużyna PożUniwers i znowu bez problemu pokonujemy przeciwników 5:1 w tym meczu 4 bramki zdobył Wojtek Biały a jedną dołożył Krystian Gębarowski. Najtrudniejszy mecz czekał na nas w Półfinale gdzie naszym przeciwnikiem była drużyna Orłów Gliniczek początek nie ułożył się najlepiej dla naszej drużyny i przegrywamy 0:1 lecz po raz kolejny w naszej drużynie błysnął Wojtek Biały który na 5 minut przed końcem doprowadził do wyrównania, gdy wszyscy czekali już na rzuty karne na 10 sekund przed końcem Michał Krupa zapewnia nam zwycięstwo w półfinale.

W drugim półfinale PPMD pokonuję Vianor Raptors 10:2, 6 bramek zdobył Krystian Frączek i przed finałem zrównał się bramkami z Wojtkiem Białym w Klasyfikacji Króla strzelców i właśnie finał miał rozstrzygnąć klasyfikacje króla strzelców.

W Finale pewnie pokonujemy PPMD Rzeszów 4:1 i to właśnie Wojtek pokazał komu należy się zwycięstwo w klasyfikacji króla strzelców zdobywając trzy bramki jedną dołożył Wojtek Munia i pewnie pokonujemy PPMD 4:1.