Podium dla Kamili Cichoń w Pucharze Polski, który odbył się w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach.
Biathlonistka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, młodzieżowa reprezentantka Polski Kamila Cichoń wygrała bieg sprinterski i zajęła 3 miejsce w biegu indywidualnym juniorek w zawodach Pucharu Polski zaliczanych do cyklu Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu "Celuj w Igrzysk", które rozegrano w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach.

W tej samej kategorii wiekowej Klaudia Cichoń zajęła dwukrotnie 5 miejsce. Spośród pozostałych zawodników "Górnika" miejsca w czołowej dziesiątce zajmowali: Patryk Jakieła 10 miejsce bieg indywidualny juniorów, Dawid Stanisz 7 miejsce w "sprincie" i 9 w biegu indywidualnym juniorów młodszych, Małgorzata Pernal 6 miejsce w biegu indywidualnym młodziczek, Julia Murdzek 5 miejsce w biegu indywidualnym i 7 miejsce w "sprincie" młodziczek młodszych. W tej samej kategorii wiekowej w biegu sprinterskim Daria Deryniowska zajęła 8 miejsce, a Zuzanna Miszczak ukończyła rywalizację na 10 pozycji.