Piłkarski terminarz na weekend
Prezentujemy terminarz spotkań w piłkarskich rozgrywkach seniorów z udziałem drużyn z terenu Krosna i powiatu krośnieńskiego.
25 sierpnia
Partyzant Targowiska - Przełęcz Dukla g. 16.30 - Zdjęcia z meczu
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno g. 17:00
Beskid Posada Górna - Płomień Zmiennica g. 17.00
Wisłok Krościenko Wyżne - Cisy Jabłonica Polska g. 17.00 - Zdjęcia z meczu
26 sierpnia
Zamczysko Odrzykoń - Czarni 1910 Jasło g. 11.00
Kotwica Korczyna - Nafta Jedlicze g. 13.00
Wisłok Sieniawa - Iskra Przysietnica g. 13.00
Start Rymanów - Iwonka Iwonicz g. 15.00
Ostoja Kołaczyce - Polonia Kopytowa g. 16.00
Bieszczady Ustrzyki Dolna - Markiewicza Krosno g. 16.30
Nafta Chorkówka - Tęcza Zręcin 11:00
Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Osobnica 11:30
LKS Wesoła - Karpaty Klimkówka g. 12:00
Burza Rogi - Grabowianka Grabówka g. 13:00
Brzozovia Brzozów - LKS Kombornia g. 15:00
LKS Lubatówka - LKS Izdebki g. 15:00
Orzeł Faliszówka - Gaudium Łężyny 15:00
LKS Haczów - Iskra Iskrzynia g. 16:30
Florian Rymanów Zdój - LKS Milcza 11:00
Chlebianka Chlebna - Rędzinianka Wojaszówka 11:00
LKS Brzezówka - LKS Moderówka 11:00
KS Szczepańcowa - Jasiołka Szebnie 11:00
Rotar Węglówka - Beskid Równe 13:00
Nafciarz Bóbrka - LKS Lubatowa 13:00
Nurt Potok - Jasiołka Świerzowa Polska 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna - Huragan Jasionka 13:00
Tornado Wrocanka - Piastovia Miejsce Piastowe 13:00
ULKS Czerteż - LKS Głębokie 15:00
LKS Głowienka - Jasiołka Jaśliska 15:00
Koniczynka Krosno - Orzeł Pustyny 16:30
Victoria Kobylany - LKS Łęki Strzyżowskie 16:30
29 sierpnia
Partyzant Targowiska - LKS Tarnawa g. 17.00
Kotwica Korczyna - Czarni 1910 Jasło g. 17.00
Partyzant Targowiska - Przełęcz Dukla g. 16.30 - Zdjęcia z meczu
Igloopol Dębica - Karpaty Krosno g. 17:00
Beskid Posada Górna - Płomień Zmiennica g. 17.00
Wisłok Krościenko Wyżne - Cisy Jabłonica Polska g. 17.00 - Zdjęcia z meczu
26 sierpnia
Zamczysko Odrzykoń - Czarni 1910 Jasło g. 11.00
Kotwica Korczyna - Nafta Jedlicze g. 13.00
Wisłok Sieniawa - Iskra Przysietnica g. 13.00
Start Rymanów - Iwonka Iwonicz g. 15.00
Ostoja Kołaczyce - Polonia Kopytowa g. 16.00
Bieszczady Ustrzyki Dolna - Markiewicza Krosno g. 16.30
Nafta Chorkówka - Tęcza Zręcin 11:00
Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Osobnica 11:30
LKS Wesoła - Karpaty Klimkówka g. 12:00
Burza Rogi - Grabowianka Grabówka g. 13:00
Brzozovia Brzozów - LKS Kombornia g. 15:00
LKS Lubatówka - LKS Izdebki g. 15:00
Orzeł Faliszówka - Gaudium Łężyny 15:00
LKS Haczów - Iskra Iskrzynia g. 16:30
Florian Rymanów Zdój - LKS Milcza 11:00
Chlebianka Chlebna - Rędzinianka Wojaszówka 11:00
LKS Brzezówka - LKS Moderówka 11:00
KS Szczepańcowa - Jasiołka Szebnie 11:00
Rotar Węglówka - Beskid Równe 13:00
Nafciarz Bóbrka - LKS Lubatowa 13:00
Nurt Potok - Jasiołka Świerzowa Polska 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna - Huragan Jasionka 13:00
Tornado Wrocanka - Piastovia Miejsce Piastowe 13:00
ULKS Czerteż - LKS Głębokie 15:00
LKS Głowienka - Jasiołka Jaśliska 15:00
Koniczynka Krosno - Orzeł Pustyny 16:30
Victoria Kobylany - LKS Łęki Strzyżowskie 16:30
29 sierpnia
Partyzant Targowiska - LKS Tarnawa g. 17.00
Kotwica Korczyna - Czarni 1910 Jasło g. 17.00
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!