Pewna wygrana Karpatek podczas meczu we Włocławku.
W rozegranym meczu we Włocławku z drużyną WTS-u Karpatki pewnie pokonały gospodynie 3:0 (25:17, 25:20, 25:14) będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Krośnianki kontrolowały przebieg poszczególnych setów pewnie punktując. Nie psuły zagrywek, dobrze grały blokiem i w ataku. Owszem pojawiały się błędy własne, ale nie miały one decydującego wpływu w tym spotkaniu.

Na wyróżnienie zasłużył cały zespół, który obronił dla Krosna I ligę. Należy pamiętać, że drużyna składa się z bardzo młodych dziewczyn, które dopiero ogrywają się na pierwszoligowych parkietach. MVP spotkania wybrana została Kinga Stronias.

Ponieważ to było trzecie zwycięstwo Karpatek w fazie play out zakończyły one sezon 2018/2019. Gratulujemy końcowego sukcesu i dziękujemy za tegoroczne emocje. Większość dziewczyn zagra jeszcze w Akademickich Mistrzostwach Polski reprezentując PWSZ Krosno.

Teraz przyjdzie czas na podsumowanie pierwszoligowego sezonu i rozpoczęcie przygotowań organizacyjnych na sezon 2019/2020. Liczymy, że większość zespołu pozostanie z nami i w przyszłym sezonie powalczy w barwach Karpat w pierwszoligowych zmaganiach żeńskiej siatkówki.

Dziękując sponsorom za pomoc, w dalszym ciągu liczymy na hojność dotychczasowych sponsorów krośnieńskiej siatkówki oraz pojawienie się nowych, którzy wspomogą nas w rozwijaniu tej pięknej i bardzo popularnej w naszym kraju dyscypliny sportu.