Kolejne sukcesy judoków UKS 15 Krosno podczas turnieju.
W dniach od 23 do 24 marca odbył się XVI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań – Suchy Las 2019 w ramach którego rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików U16 – 2004/05/06 na którym nie mogło zabraknąć judoków UKS 15 Krosno.

Krośnieński klub reprezentowali: Joanna Bednarz, Anna Bednarz, Renata Nowak, Mateusz Gromek, Filip Bęben oraz trener Mirosław Nowicki.

judo Krosno

Anna Bednarz oraz Filip Bęben spisali się bardzo dobrze zajmując 3 miejsca w swoich kategoriach. Anna Bednarz wystartowała w kat. 63 kg a Filip Bęben w kat. 81 kg. Pozostali judocy walczyli ze zmiennym szczęściem i nie udało się dojść do strefy medalowej.
Należy zaznaczyć że Anna i Filip niedawno odnieśli kontuzje i dopiero wracają do pełnej sprawności na macie więc bardzo cieszą zdobyte medale na tak trudnym i wymagającym turnieju jakim był Puchar Polski Młodzików.

Turniej XVI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań – Suchy Las 2019 odbył się w 5 grupach wiekowych na 8 matach i zgromadził ogromną liczbę ponad 1000 zawodników z kraju i za granicy min. Czech, Rosji, Niemiec, Białorusi, Ukrainy.

Przed judokami kolejne turnieje i wyzwania na matach w kraju i za granicą.