Udany start zawodników Krośnieńskiego KKK na Mistrzostwach.
W dniu 23 w ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Węgier  – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship. Gospodarzem Mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało dziewięciu zawodników (tylko kategoria kumite) z których każdy stanął na podium.

karate Krosno

W tym samym dniu rozegrano V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta – w zawodach, zorganizowanych przez Radzyński Klub Karate Kyokushin "RAPTOR", udział wzięło 253 zawodników z 15 ośrodków. Krośnieński KKK reprezentowała Izabela Mielech, która zajęła I miejsce w kata i II miejsce w kumite.

22 marca w Rzeszowie odbyła się XI Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego, zostało podsumowane współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2018 roku. Wręczono również stypendia sportowe oraz nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy. Z Krośnieńskiego KKK stypendia sportowe otrzymali: Oliwia Krupa, Gabriel Bożek i Kryspin Paradysz a nagrodę dla trenera: sensei Ireneusz Kasza.

karate Krosno

Już 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, zawodnicy Krośnieńskiego KKK bronić będą tytułu Drużynowego Mistrza Makroregionu.