Udany start zawodników Krośnieńskiego KKK na Mistrzostwach.
W dniu 23 w ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Węgier  – Hungarian Open Kyokushin Karate Championship. Gospodarzem Mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało dziewięciu zawodników (tylko kategoria kumite) z których każdy stanął na podium.

karate Krosno

W tym samym dniu rozegrano V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta – w zawodach, zorganizowanych przez Radzyński Klub Karate Kyokushin "RAPTOR", udział wzięło 253 zawodników z 15 ośrodków. Krośnieński KKK reprezentowała Izabela Mielech, która zajęła I miejsce w kata i II miejsce w kumite.

22 marca w Rzeszowie odbyła się XI Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego, zostało podsumowane współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w Województwie Podkarpackim w 2018 roku. Wręczono również stypendia sportowe oraz nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy. Z Krośnieńskiego KKK stypendia sportowe otrzymali: Oliwia Krupa, Gabriel Bożek i Kryspin Paradysz a nagrodę dla trenera: sensei Ireneusz Kasza.

Już 30 marca w Leżajsku na Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, zawodnicy Krośnieńskiego KKK bronić będą tytułu Drużynowego Mistrza Makroregionu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.