Udane mistrzostwa dla KSTS MOSiR Karpaty Krosno.
W dniach od 28 do 31 marca w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Tenisie Stołowym. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki KSTS MOSiR Karpaty Krosno.

Drużyna na Mistrzostwach wystąpiła w składzie: trener Janusz Maculski  Katarzyna Galus ,Karolina Lalak, Angelika Janik. Mistrzostwa były rozgrywane systemem pucharowym.

Prawo startu w Mistrzostwach Polski miały 24 drużyny. Drużyna mogła składać się z reprezentacji danego województwa (16 drużyn) lub drużyna mogła być klubowa, oraz 8 drużyn najwyżej sklasyfikowane.

KSTS MOSiR Karpaty Krosno

Drużyna KSTS MOSiR Karpaty Krosno pokonały kolejno reprezentację województwa opolskiego 3:0, następnie reprezentacje kujawsko - pomorską 3:0, w półfinale  reprezentacje Podkarpacia (w składzie: Agata Zakrzewska -klub Siarka Tarnobrzeg,Patrycja Jucha - KSTS  Krosno, Beata Daszykowska - Strażak Bratkówka)  3:1.

W finale KSTS MOSR Karpaty Krosno pokonał reprezentacje województwa mazowieckiego 3:2.

Poszczególne pojedynki:
Krolina Lalak - Wiktoria Ziemkiewicz  3:2
Ktarzna Galus - Julia Ślązak 3:1
Lalak/Janik - Ślązak/Zienkiewicz 0:3
Karlina Lalak - Julia Slązak  2:3
Katarzya Galus - Wiktoria Ziemkiewicz 3:2

W grach indywidualnych zawodniczki KSTS MOSiR Karpaty Krosno zdobyły cztery medale.

W grze pojedynczej Katarzyna Galus zdobyła brązowy medal
Karolina Lalak i Angelika Janik w grze pojedynczej zajęły miejsca 5 - 8 .
Katarzyn  Galus i  Agelika Janik  w grze podwójnej - brązowy medal
Karolina Lalak (Artur Grela , Gwiazda Bydgoszcz)w grze mieszanej - brązowy medal
Katarzyna Galus (Sławomir Dosz , Warta Kosrzyn nad Odrą)  w grze mieszanej - brązowy  medal.

Mistrzostwa  były rozgrywane systemem pucharowym.