Judocy UKS 15 Krosno na najwyższym stopniu podium Międzynarodowego Turnieju Judo zorganizowanego w ramach Festiwalu Sportu w Jaśle.
22 czerwca w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się Międzynarodowy Turniej Judo zorganizowany w ramach Festiwalu Sportu - Jasło 2019 przez klub UKS Mosir Jasło.

judo Krosno

W zawodach startowało około 150 zawodników zrzeszonych w klubach z Jasła, Krosna, Rzeszowa i Sanoka. Klub UKS 15 Krosno uczestniczył w turnieju Judo przy wsparciu sponsora Sady Wincenta przedstawiciel na woj. podkarpackie Sławomir Kuroś.
Krośnieński Klub reprezentowało 20 zawodników, startujących w różnych kategoriach wiekowo-wagowych. Młodzi judocy z wielkim zapałem oraz determinacją angażowali się w pojedynki na tatami, świadczy o tym 20 zdobytych medali, (czyli wszyscy na podium) co przełożyło się na I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Warto wspomnieć, że debiut podczas turnieju zaliczyli: Natalia Bęben i Maciej Kościółek zdobywając odpowiednio złoto oraz srebro. Ogromnie cieszą wyniki najmłodszych judoków prowadzonych przez trenerów Mirosława Nowickiego oraz Grzegorza Morawskiego którzy kolejny raz zaznaczyli swoją obecność na macie tocząc wyrównane pojedynki z bardziej doświadczonymi koleżankami i kolegami.

judo Krosno

Medalowa klasyfikacja indywidualna: 1 miejsce: Anna Bednarz, Filip Bęben, Natalia Bęben, Igor Braja, Mateusz Gromek, Zuzanna Grysztar, Agnieszka Mercik, Renata Nowak, Maja Staszewska,Mikołaj Szeja, Julia Wielgos 2 miejsce: Joanna Bednarz, Judyta Borkowska, Aleksander Findysz, Maciej Kościółek, Franciszek Marszałek, Zofia Marszałek, Sandra Podgórska 3 miejsce: Kamila Frydrych, Gabriel Komański

Gratulujemy sukcesu oraz życzymy udanych wakacji.

Udostępnij ten artykuł znajomym: