W Jedliczu w ramach sportowych wakacji z GOSiR-em odbyły się już pierwsze zawody sportowe.
Jako pierwsi w Wakacyjnych Zawodach z GOSiR-em wystartowali siatkarze plażowi. 26 czerwca do zawodów przystąpiło 7 drużyn w kat. dziewcząt i 9 w kat. chłopców. Grano system "każdy z każdym". Zawody trwały ponad dziewięć godzin i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Każdy otrzymał słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi otrzymali pamiątkowe medale.

GOSiR Jedlicze

W ostatnią sobotę czerwca tj. 29.06 miał miejsce pierwszy z trzech Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn. Do Turnieju zgłosiło się łącznie 12 zespołów, z czego trzy po weryfikacji zawodników grały już tylko rekreacyjnie. Zawody kobiet rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do jednego wygranego seta do 21 pkt., natomiast zawody mężczyzn rozegrane zostały systemem "brazylijskim". Po zaciętej rywalizacji w kategorii mężczyzn wygrała para Kozioł/Witek pokonując w finale zespół TSV Sanok. III miejsce zajął zespół GOSiR Jedlicze a na IV uplasowali się zawodnicy Czarni Rzeszów.

W kategorii kobiet walka o miejsca trwała do ostatniego meczu. Pierwsze miejsce w Turnieju zajęły Babki Piaskowe, drugie miejsce dla Olciak-ów, a trzecie dla Wos/Kraw. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną organizację turnieju a sędziom Mateuszowi Górnickiemu oraz Zenonowi Wiśniowskiemu za profesjonalne przeprowadzenie meczy.

Nie zabrakło także rozrywki dla miłośników jazdy na rowerze. W ostatni weekend czerwca miał miejsce kolejny już dwudniowy rajd rowerowy zorganizowany przez GOSiR Jedlicze. Łącznie trasa rajdu liczyła ponad 160 km i wiodła przez malownicze okolice Beskidu Niskiego. W pierwszym dniu trasa zaczynała się w Jedliczu i prowadziła przez Nowy Żmigród, Krzywe aż do Uścia Gorlickiego, gdzie po zakwaterowaniu uczestnicy wyruszyli na kolejny etap trasy, który wiódł nad Zalew Klimkówka. W drugim dniu rajdu droga powrotna wiodła zaś przez Małastów, Wapienne oraz Dębowiec, ostatecznie kończąc się w Jedliczu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniane chwile na trasie. Szczególne podziękowania kierujemy do Bartosza Smolaka za profesjonalną opiekę na trasie rajdu. Zapraszamy na kolejny rajd już za rok.