Katarzyna Kozioł na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łucznictwie zdobyła złoto.
W Gorzowie Wielkopolskim w dniach od 19 do 21 lipca odbyły się równolegle Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie.

Do tych zawodów zakwalifikowało się troje zawodników ŁUKS Jedlicze: Katarzyna Kozioł, Michał Stach i Wojciech Szafran. Katarzyna Kozioł po 3 dniach zmagań wywalczyła złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży indywidualnie. Czteroosobowa Drużyna Województwa Podkarpackiego z Katarzyną w składzie również zdobyła Złoty Medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

olimpiada w Łucznictwie

Zawodnicy klubu ŁUKS Jedlicze zajęli następujące miejsca:
XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie:
Katarzyna Kozioł – Złoty Medal indywidualnie oraz w Drużynie Podkarpacia
Michał Stach – 16 miejsce
Wojciech Szafran – 43 miejsce
Drużyna męska Podkarpacia z Michałem i Wojciechem zajęła 6 miejsce. W kategorii klubowej ŁUKS Jedlicze zajął 7 miejsce. W klasyfikacji województw Podkarpackie zajęło 3 miejsce.

Katarzyna Kozioł

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie:
Katarzyna Kozioł – 7 miejsce

W zawodach uczestniczyło po 64 zawodników i zawodniczek z całej Polski zakwalifikowanych wynikami z trzech rund Pucharu Polski Juniorów Młodszych, które odbyły się w maju i czerwcu, w Kielcach, Zgierzu i Zamościu.