Judocy UKS 15 Krosno uczestniczyli w obozie w Międzywodziu.
W dniach od 23 lipca do 2 sierpnia Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka dzięki wsparciu finansowemu Gminy Krosno oraz Sponsora Sady Wincenta przedstawiciel na województwo podkarpackie Sławomir Kuroś uczestniczył w obozie profilaktycznym dla dzieci i młodzieży szkolnej w Międzywodziu.

UKS 15 Krosno

Podczas zajęć teoretycznych poruszano tematy związane z profilaktyką oraz wychowaniem dzieci i młodzieży. Natomiast podczas zajęć sportowych szczególny nacisk kładziono na przygotowanie ogólnorozwojowe oraz techniczne w judo. Treningi prowadził między innymi 4-krotny Mistrz Polski w Judo - Michał Bartusik, który przekazał młodym zawodnikom cenne rady i wskazówki. Judocy UKS 15 Krosno uczestniczyli w obozie wspólnie z zaprzyjaźnionym klubem z Rzeszowa.

W lipcu klub UKS 15 Krosno zorganizował Letnią Przygodę z Judo podczas której dzieci i młodzież z terenu Krosna mogła zapoznać się z dyscypliną olimpijską jaką jest judo, potrenować z judokami, sprawdzić swoje możliwości sportowe oraz nauczyć się podstaw judo.

UKS 15 Krosno

Przed zawodnikami kategorii młodzik, junior młodszy i junior już wkrótce kolejny obóz sportowy w Żywcu. Będą się na nim przygotowywali pod konkretne starty, takie jak International Judo League 2019 oraz turnieje kwalifikacyjne i mistrzowskie.

Judokom życzymy wytrwałości w treningu oraz wielu medalowych pozycji na turniejach w kraju i za granicą.
Udostępnij ten artykuł znajomym: