Pierwsze miejsce dla Mari Łętkowskiej i złoty medal Pucharu Polski Juniorek i Juniorów w Sochaczewie.
W sobotę 14 września w Sochaczewie odbył się XI Puchar Polski Judo Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta. Krośnieński Klub UKS 15 reprezentowała Maria Łętkowska, która wystartowała w kategorii wagowej 78 kg. Po czterech pełnych emocji walkach obfitujących w różne techniki judo zakończonych zwycięstwami przed czasem, Maria Łętkowska zdobyła 1 miejsce i złoty medal Pucharu Polski Juniorek i Juniorów w Sochaczewie.

Maria Łętkowska

W niedzielę 15 września w Bytomiu odbyły się eliminacje Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasto Krosno oraz Sponsora Sady Wincenta przedstawiciel na województwo podkarpackie Sławomir Kuroś w Bytomiu wystartowało 5 zawodników UKS 15 Krosno. Judocy zdobyli cztery miejsca zapewniające kwalifikacje na Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, które odbędą się 20 października w Jastrzębiu Zdroju.

judo Krosno

Bardzo dobrze zaprezentowali się Anna Bednarz (1 miejsce w kat. 63 kg), Renata Nowak (2 miejsce w kat. 63 kg), Filip Bęben (3 miejsce w kat. 81kg), Joanna Bednarz (5 miejsce w kat. 57 kg) zdobywając kwalifikacje oraz Mateusz Gromek (kat. 60 kg ), któremu pomimo bardzo mocnych walk nie udało się zakwalifikować na mistrzowski turniej w Jastrzębiu Zdroju.

Zawodnicy UKS 15 Krosno przy wsparciu trenerów Mirosława Nowickiego oraz Grzegorza Morawskiego bardzo mocno rozpoczęli sezon kolejny raz udowadniając, że liczą się w walce o najwyższe trofea w kategorii Juniorek oraz Młodziczek i Młodzików w Polsce.