14 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, ul. Legionów rozegrany został VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Babinetza.
W tej edycji udział wzięło 6 drużyn z Krosna powiatu krośnieńskiego - kategoria: młodzik (rocznik 2007 i młodsi). Organizatorem turnieju było Biuro Poselskie Posła Piotra Babinetza i MOSiR Krosno.

Po kilkugodzinnych zmaganiach najlepsi okazali się młodzi piłkarze LKS Polonia Kopytowa, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy UKS Guzikówka Krosno, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie Olympic2014. Królem strzelców turnieju został zawodnik Olympic Damian Szubra - zdobywca 6 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Miłosza Trawkę z Guzikówki Krosno.

Polonia Kopytowa z pucharem posła Babinetza

Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary, dyplomy oraz piłki, pozostałe - dyplomy i piłki. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz i Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz.

Turniej przygotowali i prowadzili: Marcin Józefowicz, Sebastian Kamiński i Krzysztof Podkul. Zawody sędziował Stanisław Urbanek, a nad zdrowiem uczestników czuwał ratownik medyczny Jakub Soboń.