W dniach 18 stycznia - 15 lutego 2020 roku Akademia Piłkarska Beniaminek PROFBUD Krosno zorganizowała sześć turniejów "PROFBUD Arena Cup" dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
W futbolowej rywalizacji uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z polskich klubów, szkółek i akademii piłkarskich z okolic Krosna, ale również całego Podkarpacia, z Małopolski, województwa Świętokrzyskiego, a także zespoły ze Słowacji i Ukrainy. 

W sumie na murawie w "PROFBUD Arenie" zagrało 100 drużyn, w składach których było blisko 850 dzieci! Rozegrano 353 mecze, a uczestnicy turnieju strzelili ponad 2000 goli. W turnieju bardzo dobrze spisywali się reprezentanci Beniaminka, którzy czterokrotnie stawali na podium wygrywając w trzech kategoriach wiekowych. Triumfatorami "PROFBUD Arena Cup" zostali również zwodnicy Cracovii Kraków, Lech Poznań Football Academy Nowa Dęba i słowackiego CFT MFK Vranov. 

PROFBUD Arena Cup

Piłkarskie rozgrywki toczone były w przyjaznej atmosferze i duchu fair-play, a drużyny mogły zagrać w sezonie zimowym na świetnej zielonej murawie w "PROFBUD Arenie". Podczas ceremonii zakończenia turniejów na wszystkie drużyny czekały upominki i dyplomy, wręczono także nagrody indywidualne, a zawodnicy zespołów z podium otrzymali pamiątkowe medale i statuetki wykonane przez partnera turnieju firmę DECOR.

W każdej kategorii wiekowej wybrano "Najsympatyczniejsze drużyny", dla których nagrodę przygotowała firma CUTLINE, której sportowe gadżety rozlosowano także wśród wszystkich uczestniczących zespołów.

Udostępnij ten artykuł znajomym: