Nagrody czekają na zwycięzców konkursu plastycznego dla dzieci ogłoszonego przez Akademię Piłkarską "Vivio" z Krosna na swoim FB.
Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych dzieci urodzonych w roku 2007 i młodszych. Technika wykonania pracy i jej temat są dowolne. Zdjęcie pracy plastycznej dziecka należy przesłać drogą mailową na adres info@akademiapilkarskavivio.pl z zawartą informacją dotycząca imienia i nazwiska dziecka oraz roku urodzenia.

- Wszystkie otrzymane przez organizatora prace zostaną opublikowane na fanpage’u Akademii w albumie konkursowym "Konkurs Plastyczny" i podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka oraz rokiem urodzenia - mówi Jakub Popielarz, dyrektor Akademii Piłkarskiej VIVIO.

Na zakończenie konkursu komisja wybierze po 2 najlepsze prace w 3 kategoriach wiekowych: 2012 i młodsi, 2010 i młodsi, 2007 i młodsi. Ich autorzy otrzymają cenne nagrody.

Wyniki mają zostać ogłoszone 19 kwietnia około godz. na fanpage Akademii facebook.com/apvivio. Na FB VIVIO dostępny jest również szczegółowy regulamin konkursu.

Udostępnij ten artykuł znajomym: