Na obiektach sportowo-rekreacyjnych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krośnie odbył się Integracyjny Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie "Lepsze Jutro" działające przy SOSW.
Organizatorzy podczas imprezy, która odbyła się 12 czerwca, przygotowali wiele atrakcji, w tym między innymi gry i zabawy dla całej rodziny, wesołe konkursy, robienie tatuaży i makijażu, malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, karaoke. Nie zabrakło również stołów ze słodkościami i grillowanymi kiełbaskami. Dużą atrakcję stanowiły pokazy OSP z Turaszówki, w tym "strażackie konkursy" oraz stoisko fryzjerskie z pleceniem warkoczyków zorganizowane przez Annę Szarek właścicielkę Zakładu Fryzjerskiego La Visage z Turaszówki.

Integracyjny piknik rodzinny w SOSW w Krośnie

Przebieg całej imprezy uprzyjemniały występy wokalne zespołu Kamratki z Turaszówki oraz występy uczniów SOSW: Krzysztofa Zahorskiego, Marzeny Nowak i Marcina Łajdanowicza, a także występy grupy tanecznej "Zatańczeni, zakręceni", składającej się z uczniów placówki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.