Szkoła Podstawowa w Długiem bierze udział w krajowym etapie Konkursu dla SKO.
W Regionalnym Etapie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem otrzymała nagrodę I stopnia (3 tysiące zł) i bierze udział w krajowym etapie tego konkursu. Szkoła Podstawowa w Długiem ma szansę otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy zł, dzięki głosom internautów.

Jeżeli podoba Wam się prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem – https://www.pkobp.pl/ - to prosimy o oddanie na nią głosu i zdecydowaniu w ten sposób o przyznaniu Nagrody Internautów.

Informacja dotycząca głosowania.
1. Głosowanie Internautów 2018 w Konkursie dla SKO trwa od 6 sierpnia 2018 r. od godz. 12:00 do 10 września 2018 r. do godziny 12:00.
2. W głosowaniu mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają adres e-mail, służący do potwierdzenia oddanego głosu.
3. Aby zagłosować należy wejść na stronę głosowania: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-w-dlugiem/
4. Pod kroniką Szkoły Podstawowej w Długiem znajduje się formularz, w którym należy:
• wpisać imię
• adres e-mail
• przepisać kod z obrazka,
• zaakceptować informację „Zapoznałem/ zapoznałam się z Zasadami Głosowania Internautów w Konkursie dla SKO i akceptuję ich postanowienia”: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/zasady/
• kliknąć przycisk „Głosuj”.
5. Następnie należy wejść na e-maila, otworzyć go od noreply@pkobp.pl zatytułowanego "Potwierdzenie głosowania w konkursie SKO", kliknąć w link, aby potwierdzić swój głos. (Może on trafić do folderu SPAM).

Ważne: jeden użytkownik z jednego adresu mailowego może oddać jeden głos. Każdy kolejny głos oddany przez tego samego użytkownika nie będzie liczony do całościowego wyniku.
Udostępnij ten artykuł znajomym: