W krośnieńskim "Mechaniku" szukający pracy będą mogli spotkać się z pracodawcami i poznać ich konkretne oferty pracy lub płatnego stażu w dniach wolnych od nauki.
Wydarzenie "Wystartuj z nami" rokrocznie odbywało się jedynie w Rzeszowie. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również w Krośnie, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie im. Stanisława Staszica.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 "Mechanik" w Krośnie i Lot Ams Sp. z o.o.

Jest to projekt, który angażuje uczniów, absolwentów, studentów oraz osoby bezrobotne z regionu podkarpackiego. Ma na celu umożliwienie poznania potencjalnym pracownikom jak największej liczby pracodawców oraz poznanie specyfiki pracy w danej branży. W trakcie wydarzenia będą odbywały się warsztaty oraz prawdziwe rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami firm.

Lista wszystkich firm biorących udział w wydarzeniu i bliższe informacje dostępne są pod adresem: wystartujznami.nakiedy.pl. Pod tym adresem można również zarezerwować rozmowę kwalifikacyjną.

"Wystartuj z nami" odbędzie się 16 kwietnia (wtorek) w godz. 10:00 - 14:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie (ul. Tysiąclecia 5). Wstęp wolny.

Wystartuj z nami w Krośnie