Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie już po raz ósmy zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w zajęciach praktycznych i laboratoryjnych oraz w warsztatach plastycznych.
Zajęcia praktyczne i warsztatowe to niezwykle ciekawe spotkania z nauką. PWSZ zaprasza młodych studentów do laboratoriów, w których m.in. będą oczyszczać wodę, sprawdzą wytrzymałość betonu oraz dowiedzą się więcej o radioaktywności i programowaniu. Nie zabraknie również zajęć, w trakcie których młodzi studenci nauczą się jak ratować ludzkie życie, a w ogrodzie hortiterapeutycznym przy PWSZ w Krośnie poznawać będą rośliny za pomocą zmysłów.

Akademia Młodych PWSZ w Krośnie

Wśród propozycji Akademii Młodych na bieżący rok akademicki nie mogło zabraknąć warsztatów plastycznych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych studentów. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych wykładowców, specjalistów z różnych dziedzin, a pomagać im będą najlepsi studenci krośnieńskiej PWSZ.

Podczas inauguracji studenci Akademii Młodych otrzymają indeksy, do których prowadzący zajęcia będą wpisywali zaliczenia.

Akademia Młodych PWSZ w Krośnie

Zajęcia Akademii Młodych odbywają się obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej raz w miesiącu, w soboty, w terminach od października 2019 roku do maja 2020 r.

Zapisy rozpoczną się 9 września br. od godz. 18:00 wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie: www.pwsz.krosno.pl/kam.

Akademia Młodych PWSZ w Krośnie