Rozpoczął się nabór do Żłobka Miejskiego "Kolorowe Nutki" w Krośnie. Zapisy potrwają do 15 maja i odbywają wyłącznie drogą elektroniczną.
Do żłobka mogą uczęszczać dzieci w przedziale wiekowym od ukończenia 20 tygodnia życia do trzech lat, w wyjątkowych sytuacjach do czterech lat. Karta zgłoszenia dziecka dostępna jest do pobrania na oficjalnej stronie internetowej miasta Krosna w zakładce: Dla mieszkańców - Zdrowie i pomoc społeczna - Żłobki - Żłobek Miejski.

W związku z zagrożeniem COVID-19 nabór prowadzony jest wyłącznie drogą elektroniczną. Wypełnioną kartę należy zeskanować lub zrobić zdjęcie, następnie przesłać drogą elektroniczną na dedykowaną w tym celu chronioną certyfikatem SSL pocztę: rekrutacja@zmkrosno.pl.

Żłobek Miejski w Krośnie dysponuje 252 miejscami dla dzieci podczas naboru na rok 2020/2021.

Cztery oddziały są w budynku przy ul. Mirandoli Pika 3 (100 miejsc dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do trzech lat), jeden oddział w budynku Przedszkola Miejskiego nr 5, ul. Powstańców Warszawskich 42 (25 miejsc dla dzieci w wieku od dwóch lat do trzech lat), jeden oddział w budynku Przedszkola Miejskiego nr 8, ul. St. Kisielewskiego15 (25 miejsc dla dzieci w wieku od dwóch do trzech lat), jeden oddział w budynku Przedszkola Miejskiego nr 3, ul. Prochownia 4a (25 miejsc dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do trzech lat), jeden oddział w budynku Miejskiego Zespołu Szkół nr 5, ul. ks. Piotra Skargi 1 (30 miejsc dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do trzech lat), trzy oddziały w budynku przy ul. S. Kisielewskiego 4 (47 miejsc dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do trzech lat).

Udostępnij ten artykuł znajomym: