Studenci informatyki oraz Koła Naukowego NEO z PWSZ w Krośnie organizują drugą edycję turnieju e-sportowego.
Jest to turniej dla drużyn pięcioosobowych w #grę #League of #Legends, z pulą nagród o wartości ponad 2000 złotych.

"League of Legends" to wymagająca, strategiczna gra wieloosobowa, dająca możliwość rywalizacji między sobą i zaprojektowana z myślą o tych, którzy nie boją się walczyć o zwycięstwo. W związku z tym, że w najbliższym czasie uczelnia zmieni nazwę na "Karpacka Państwowa Uczelnia" dlatego II edycja odbywa się pod nazwą "Turniej o puchar Rektora PWSZ/KPU w Krośnie".

Zapisy na wydarzenie zaczęły się 26 kwietnia i zakończą 10 maja. Zakłady limit drużyn wynosi 64. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zamieszczony na stronie turnieju: https://e-sport.pwsz.krosno.pl/zapisy.html. Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń. Turniej rozpocznie się 15 maja i potrwa około tygodnia.

Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy turnieju Maciej Półchłopek i Rafał Chudy na Facebook’u lub mailowo: esport1@pwsz.krosno.pl.

Finał I edycji turnieju League of Legends o Puchar Rektor PWSZ w Krośnie odbył się w styczniu br. Zwyciężyła w nim drużyna "Marvo EnigmaCODE 53" z Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle przed "Aspołecznymi" z Zespołu Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących w Krośnie oraz drużyną "KT1 Kopernik" z I Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie.

turniej League of Legends o Puchar Rektora PWSZ w Krośnie

Udostępnij ten artykuł znajomym: