Hyundai

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna
Typy użytkownika i zdobyte punkty. Widoczne są tylko mecze, które trwają lub zakończyły się.

Udostępnij typy na Facebook

Data Drużyny Wynik Typ Punkty
25.08 17:00 RELACJA LKS Victoria Niebocko - KS Start Rymanów 1:4 1:3 1
25.08 17:00 RELACJA LKS Zorza Łęki Dukielskie - K.S. Karpaty Krosno 2:9 2:5 1
25.08 17:00 Ekoball Stal Sanok - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3:0 2:3 0
25.08 17:00 K.S. Wiki Sanok - LKS Szarotka Uherce 4:0 5:3 1
25.08 17:00 LKS Głębokie - LUKS Beskid Posada Górna 1:2 1:4 1
25.08 17:00 ULKS Grabowianka Grabówka - Cisy Jabłonica Polska 3:6 1:6 1
22.08 17:00 MKS Ostoja Kołaczyce - K.S. Wiki Sanok 1:2 1:5 1
22.08 17:00 LKS Błękitni Żeglce - LKS Nurt Potok 2:7 2:0 0
22.08 17:00 LZS Rotar Węglówka - LKS Głowienka 1:3 3:6 1
22.08 16:30 LKS Nelson Polańczyk - MTS San Mrzygłód 2:2 3:1 0
22.08 16:00 LKS Przełom Besko - ULKS Grabowianka Grabówka 2:1 3:1 1
22.08 16:00 JKS Czarni 1910 Jasło - OKS Markiewicza Krosno 8:1 5:1 1
22.08 16:00 KS Orzeł Lubla - LKS Polonia Kopytowa 1:1 2:3 0
22.08 16:00 Strzelec Frysztak - ULKS Huragan Jasionka 1:2 3:1 0
22.08 15:00 Zgoda Zarszyn - MKS Osława Zagórz 2:2 2:0 0
22.08 15:00 LKS Bukowianka Bukowsko - LKS Płowce/Stróże Małe 3:1 4:1 1
22.08 15:00 LKS Gabry Łukowe - LKS Zalew Myczkowce 1:2 2:3 1
22.08 15:00 LKS Głębokie - JKS Jutrzenka Jaćmierz 8:0 2:0 1
22.08 14:00 KS Iskra Iskrzynia - LKS Lubatówka 4:1 3:0 1
22.08 14:00 K.S. Kotwica Korczyna - LKS Płomień Zmiennica 2:5 2:4 1
22.08 14:00 LKS Nafta Chorkówka - OKS Sobniów Jasło 1:6 2:0 0
22.08 14:00 LUKS Czerteż - LKS Pionier Średnia Wieś 3:0 1:2 0
22.08 14:00 LKS Iwełka Iwla - LKS Victoria Kobylany 5:2 2:0 1
22.08 13:00 LKS SANOVIA Lesko - Iskra Przysietnica 0:3 3:1 0
22.08 13:00 LKS Izdebki - LKS Czaszyn 6:1 2:0 1
22.08 13:00 LKS Rafhouse Długie - LKS Lotniarz Bezmiechowa 1:0 1:0 3
22.08 13:00 GLKS Błękitni Jasienica Rosielna - LKS Haczovia Haczów 1:3 0:3 1
22.08 13:00 BKS Bieszczady Jankowce - Lotnik Ustjanowa 2:4 0:1 1
22.08 13:00 LKS Remix Niebieszczany - LKS Olszanica 7:2 0:2 0
22.08 13:00 ULKS Orły Jabłonka - Orion Pielnia 0:7 1:3 1
22.08 13:00 LKS Szarotka Nowosielce - LKS Hłudno 0:3 1:2 1
22.08 13:00 SKS Pogórze Srogów Górny - KS Victoria Pakoszówka 4:3 0:3 0
22.08 13:00 LKS Zryw Dydnia - LKS Odrzechowa 1:3 1:2 1
22.08 13:00 LKS Orkan Markowce - LKS Victoria Niebocko 0:2 1:0 0
22.08 13:00 LUKS Burza Rogi - Sokół Domaradz 3:0 3:1 1
22.08 13:00 KKS Dwór Kombornia - Piastovia Miejsce Piastowe 3:0 3:2 1
22.08 13:00 Wrzos Krempna - LKS Warzyce 1:0 1:0 3
22.08 12:00 LKS Wesoła - LKS Iwonka Iwonicz 1:3 1:3 3
22.08 11:00 RELACJA GKS Wisłok Krościenko Wyżne - GLKS Karpaty Klimkówka 2:2 0:1 0
22.08 11:00 GKS Zamczysko Odrzykoń - LKS Cosmos Nowotaniec 1:0 3:2 1
Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl