Internetowa wypożyczal. ubrań dla dzieci

Dlaczego Elegancki Bobas to rozwiązanie wprost idealne właśnie dla Ciebie?

Jak czułabyś się, gdybym powiedziała Ci, że zamiast chodzić po sklepach w poszukiwaniu idealnego ubranka okolicznościowego dla Twojego maleństwa (na chrzest, wesele, święta), tracąc przy tym wiele godzin i pieniędzy, możesz w tym czasie zrobić sobie manicure i pedicure oraz przygotować romantyczną kolację dla dwojga?

Czy taka wizja nie jest dla Ciebie interesująca? A może myślisz, że to niemożliwe?

Wypożyczenie u mnie zestawu dla Twojego bobasa pozwoli oszczędzić Ci pieniądze na ubranko, które wykorzystasz tylko raz, by następnie dołączyło do kolekcji „nigdy więcej nieużywanych”, bo przecież Twój maluszek zaraz z tego wyrośnie.

Mało tego, korzystając z mojej wypożyczalni nie tracisz czasu na stanie w kolejkach i unikasz zdenerwowania, ponieważ nie musisz zastanawiać się: brać ze sobą dziecko na zakupy, czy zostawić je z kimś?

Pomyślisz sobie: no tak, ale to przecież jest używane. Otóż często spotykam się z takim myśleniem. Każdy zestaw po zwróceniu piorę osobiście, korzystając przy tym ze sprawdzonych środków, bezpiecznych dla dzieci. Tak więc zamiast zajmować się czyszczeniem ubranka, robisz się na bóstwo dla swojego ukochanego!

Posiadam bardzo bogatą kolekcję ubranek okolicznościowych, którą cały czas poszerzam o nowe zestawy. Jestem na bieżąco z najnowszymi trendami i obserwuję stale zmieniającą się modę. Moje komplety są modne i eleganckie, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie musiało prezentować się w ciuszkach po starszym rodzeństwie, których lata świetności już dawno minęły.

Bez problemu wybierzesz coś dla maleństwa. A zaoszczędzony czas i pieniądze korzystnie wpłyną na Twój związek!

Zamiast kupować- wypożycz! :)

Cena za kompletne zestawy wynosi tylko od 40 do max. 55zł!!
40
Kontakt: Zapraszam do kontaktu :) Śledź uważnie mój fanpage, ponieważ bardzo często pojawiają się atrakcyjne promocje!

https://www.facebook.com/eleganckibobas/

tel: 791 332 939
https://www.facebook.com/eleganckibobas/
Dodane: 01-02-2018 10:18:44
Modyfikowane: 23-05-2018 21:47:43
Id Ogłoszenia: 5335
Wyświetlony: 572
Wygasa: 25-06-2018 14:30:14
Copyright © 2013 - 2018 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT