Przytomny 16-latek z wbitą strzałą w głowę został przetransportowany do szpitala.
W czwartek 21 maja około godz. 19:00 dyspozytornia medyczna DM 0905 Przemyśl odebrała bardzo nietypowe zgłoszenie. Osoba dzwoniąca pod numer alarmowy prosiła o pomoc medyczną dla nastolatka z wbitą w czoło strzałą. Przytomny pacjent miał się znajdować w miejscowości Basznia Dolna, w lesie niedaleko zajazdu "Kresowa Osada".

Jak informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego z Lubaczowa.

strzałą i łuk
Zabezpieczony przez policjantów łuk i strzała (fot. KPP Lubaczów)

- 19-latek na spotkanie zabrał ze sobą łuk i trzy strzały zakończone metalowym grotem. Kiedy zbliżył się do umówionego miejsca, z odległości ok. 60 metrów, zauważył swoich kolegów. Chcąc ich przestraszyć wycelował obok jednego z nich i oddał strzał. Strzała przeleciała przez zarośla i trafiła 16-latka w głowę. Młodzi mężczyźni wezwali pomoc i pozostali z poszkodowanym, do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Nastolatek ze strzałą w głowie został przewieziony do szpitala w Lubaczowie, a następnie przetransportowany do szpitala w Rzeszowie - informują policjanci z Lubczowa.

Rannego nastolatka zabezpieczono i ostatecznie trafił w dobrym stanie do Centrum Urazowego w Rzeszowie.

~cynik

23-05-2020 15:25 4 41

Co dobrego może zrobić taki nieodpowiedzialny bez cienia wyobraźni nastoletni cycek? Pokolenie "róbta co chceta", najważniejszego jąkajłły III Rzeczpospolitej
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.