Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy Niepodległości w Krośnie.
Zdarzenie miało miejsce w piątek 22 maja około godz. 15:00 na ulicy Niepodległości w Krośnie, na wysokości Galerii Krosno i Galerii Portius.

W zderzeniu trzech samochodów - peugeota, volkswagena i audi - poszkodowany został kierujący volkswagenem. Mężczyzna trafił do szpitala. Sprawczynią zdarzenia była kierująca peugeotem, która najechała na tył volkswagena a ten z kolei uderzył w tył audi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

[AKTUALIZACJA]
- W piątek około godz. 15.30, na ul. Niepodległości w Krośnie, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 20-letnia kierująca peugeotem nie zachowała bezpiecznej odległości i najechała na tył volkswagena, który siłą uderzenia został zepchnięty na poprzedzający pojazd marki audi. W wyniku zderzenia do szpitala trafił 27-letni kierujący volkswagenem. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 20-letnia kierująca peugeotem została ukarana mandatem - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej policji.
Udostępnij ten artykuł znajomym: