Budynek hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu przeszedł gruntowny lifting. Prace wykonywane były w czasie przerwy spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.
W okresie od 12 marca do 8 czerwca Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 był zamknięty. Nie był to jednak czas, w którym w Ośrodku nic się nie działo.

Staraniem wszystkich pracowników placówki oraz w ramach wykorzystania środków własnych, budynek hali przeszedł gruntowny lifting. Prace polegały na kompleksowym odnowieniu wszystkich pomieszczeń na obiekcie wraz z halą główną i widownią.

GOSiR Jedlicze
Odświeżone pomieszczenia

Zakres wykonanych prac obejmował m.in. uzupełnianie ubytków i malowanie ścian, mycie i dezynfekcję posadzek, szatni, sauny, węzłów sanitarnych i WC, naprawy remontowo - budowlane, wymianę i uzupełnienia płytek ściennych i elewacyjnych oraz naprawę uszkodzonych i montaż nowych urządzeń oraz sprzętu sportowego.

- W najbliższym czasie dzięki wygospodarowaniu własnych oraz pozyskaniu środków zewnętrznych, planowana jest dodatkowo renowacja parkietu, wymiana oświetlenia z metalo-halogenowego na LED oraz wymiana systemu monitoringu. Są to inwestycje, które w znacznym stopniu wpłyną na poprawę funkcjonowania Ośrodka, bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, jak również przyczynią się w dalszej perspektywie do obniżenia kosztów z tytułu zużycia energii elektrycznej - mówi Wojciech Florczak, dyrektor GOSiR Jedlicze.

GOSiR Jedlicze
Jest szansa, że hala zyska nowoczesne oświetlenie

Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu 8 czerwca wznowił swoją działalność. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Ośrodka dostępne są na stronie internetowej: www.gosir-jedlicze.pl oraz www.facebook.com/gosirjedlicze.

- Doceniając olbrzymi wkład pracy, który pozwolił na realizację założonych celów, składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu za wyjątkowe zaangażowanie oraz w uznaniu zakresu wykonanych prac na obiekcie - dodaje Wojciech Florczak.

~kulturysta

13-06-2020 17:23 3 25

Nareszcie coś sie tam robi. Hala była zaniedbana. jeszcze parkiet trzeba wyremontować bo ponad 12 lat nie widział świeżej farby.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.