Budynek hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu przeszedł gruntowny lifting. Prace wykonywane były w czasie przerwy spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.
W okresie od 12 marca do 8 czerwca Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 był zamknięty. Nie był to jednak czas, w którym w Ośrodku nic się nie działo.

Staraniem wszystkich pracowników placówki oraz w ramach wykorzystania środków własnych, budynek hali przeszedł gruntowny lifting. Prace polegały na kompleksowym odnowieniu wszystkich pomieszczeń na obiekcie wraz z halą główną i widownią.

GOSiR Jedlicze
Odświeżone pomieszczenia

Zakres wykonanych prac obejmował m.in. uzupełnianie ubytków i malowanie ścian, mycie i dezynfekcję posadzek, szatni, sauny, węzłów sanitarnych i WC, naprawy remontowo - budowlane, wymianę i uzupełnienia płytek ściennych i elewacyjnych oraz naprawę uszkodzonych i montaż nowych urządzeń oraz sprzętu sportowego.

- W najbliższym czasie dzięki wygospodarowaniu własnych oraz pozyskaniu środków zewnętrznych, planowana jest dodatkowo renowacja parkietu, wymiana oświetlenia z metalo-halogenowego na LED oraz wymiana systemu monitoringu. Są to inwestycje, które w znacznym stopniu wpłyną na poprawę funkcjonowania Ośrodka, bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, jak również przyczynią się w dalszej perspektywie do obniżenia kosztów z tytułu zużycia energii elektrycznej - mówi Wojciech Florczak, dyrektor GOSiR Jedlicze.

GOSiR Jedlicze
Jest szansa, że hala zyska nowoczesne oświetlenie

Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu 8 czerwca wznowił swoją działalność. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania Ośrodka dostępne są na stronie internetowej: www.gosir-jedlicze.pl oraz www.facebook.com/gosirjedlicze.

- Doceniając olbrzymi wkład pracy, który pozwolił na realizację założonych celów, składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu za wyjątkowe zaangażowanie oraz w uznaniu zakresu wykonanych prac na obiekcie - dodaje Wojciech Florczak.