Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Zręcińskiej w Krośnie.
Kolizja wydarzyła się w czwartek 18 czerwca przed godz. 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Zręcińskiej i Decowskiego w Krośnie.

Kierująca samochodem osobowym marki Audi A4 wyjeżdżając z ulicy Decowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Opel Insignia doprowadzając do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku zderzenia do szpitala została przetransportowana kierująca audi. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Krosno - Polanka, załoga karetki pogotowia oraz policjanci.

[AKTUALIZACJA]

- Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 45-letnia kierująca audi nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z prawidłową jadącym oplem. Pojazdami podróżowały 3 osoby. W wyniku zderzenia do szpitala została przetransportowana kierująca audi oraz pasażerka opla. Obrażenia jakich doznały, nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi - informuje krośnieńska policja.