Do niedzieli 28 czerwca w galerii VIVO! Krosno można oglądać wystawę zabytkowych zabawek.
Centrum Handlowe VIVO! Krosno zaprasza na sentymentalną podróż do niezwykłego świata zabytkowych zabawek, którymi bawili się kiedyś nasi dziadkowie.

"Świat Starych Zabawek" to wyjątkowa wystawa, w skład której wchodzą zabawki z lat PRL-u, z okresu międzywojennego, a także z XIX wieku.

Wśród blisko 300 zabytkowych zabawek podziwiać można m.in.: konika na biegunach z ok. 1860 roku wykonanego z naturalnych materiałów, lalki celuloidowe, metalowe zabawki mechaniczne nakręcane na kluczyk, przedwojenne sanki dla dzieci, a nawet drewnianą ławkę szkolną z kałamarzem. Wszystkie zabawki wyeksponowane są na pasażu Centrum Handlowego.

Nie brakuje również starych pocztówek i fotografii. Dla wielu starszych osób wystawa jest doskonałą okazją do powrotu do lat dzieciństwa, a dla najmłodszych to wyjątkowa lekcja historii, podczas której mogą zobaczyć, czym bawili się kiedyś ich rodzice czy dziadkowie.

Nietypowe zabawki pozostaną w VIVO! Krosno do 28 czerwca.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.