Pożar poddasza budynku mieszkalnego w Niżnej Łące. Dzięki szybkiej reakcji straży pożarnej udało się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia. To już kolejny pożar, którego przyczyną mógł być nieszczelny przewód kominowy.
W sobotę 27 września po godzinie 09:00 doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego w Niżnej Łące (gmina Miejsce Piastowe). Do ugaszenia pożaru skierowano liczne zastępy straży pożarnej. Dzięki szybkiej reakcji udało się uratować zagrożony budynek.

Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce okazało się, że pali się część poddasza przyległego do przewodu kominowego. Działania polegały na ugaszeniu ognia, rozebraniu nadpalonych elementów i dokładnym sprawdzeniu poddasza.

Akcja gaśnicza trwała około jednej godziny i uczestniczyło w niej 6 zastępów straży pożarnej: JRG Krosno x2, OSP KSRG Miejsce Piastowe, OSP KSRG Rogi x2, OSP Niżna Łąka.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.