Wśród finalistek konkursu Miss Nastolatek Małopolski 2020 znalazła się Natalia Tworek z Rymanowa-Zdroju.
Decyzją 20 osobowego jury Natalia Tworek z Rymanowa-Zdroju we wrześniu powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki Małopolski i powalczy o koronę Miss Nastolatek Małopolski 2020.

Natalia ma 15 lat, w wolnej chwili uprawia sport: gra w piłkę nożną, pływa, biega, jeździ na deskorolce, śpiewa, gra na gitarze. Swoją przyszłość chciałaby związać z modelingiem i dziennikarstwem.

- Wzięłam udział w wyborach Miss Nastolatek Małopolski, ponieważ uważam udział w konkursie za fascynującą przygodę i nowe doświadczenie, które być może da mi szansę zrealizować moje marzenia. Poza tym chciałam poznać opinię doświadczonego jury na temat mojej osoby. Cieszę się, że wystartowałam w konkursie, bo dzięki temu wzrosło poczucie mojej wartości - mówi o sobie.- Inspirują mnie ciekawe i wartościowe osoby (np. rodzice, niektóre modelki, moi trenerzy piłki nożnej). Moim największym marzeniem jest przejście do finału Miss Nastolatek Małopolski, zrobienie kariery w modelingu, zagrać mecz na Stadionie Narodowym - mówiła jeszcze przed ogłoszeniem wyników.