Wśród finalistek konkursu Miss Nastolatek Małopolski 2020 znalazła się Natalia Tworek z Rymanowa-Zdroju.
Decyzją 20 osobowego jury Natalia Tworek z Rymanowa-Zdroju we wrześniu powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki Małopolski i powalczy o koronę Miss Nastolatek Małopolski 2020.

Natalia ma 15 lat, w wolnej chwili uprawia sport: gra w piłkę nożną, pływa, biega, jeździ na deskorolce, śpiewa, gra na gitarze. Swoją przyszłość chciałaby związać z modelingiem i dziennikarstwem.

- Wzięłam udział w wyborach Miss Nastolatek Małopolski, ponieważ uważam udział w konkursie za fascynującą przygodę i nowe doświadczenie, które być może da mi szansę zrealizować moje marzenia. Poza tym chciałam poznać opinię doświadczonego jury na temat mojej osoby. Cieszę się, że wystartowałam w konkursie, bo dzięki temu wzrosło poczucie mojej wartości - mówi o sobie.- Inspirują mnie ciekawe i wartościowe osoby (np. rodzice, niektóre modelki, moi trenerzy piłki nożnej). Moim największym marzeniem jest przejście do finału Miss Nastolatek Małopolski, zrobienie kariery w modelingu, zagrać mecz na Stadionie Narodowym - mówiła jeszcze przed ogłoszeniem wyników.

~Aga

15-01-2021 15:13 1 21

Bardzo ładna dziewczyna. Powodzenia.
Odpowiedz

~Bieszczadnik

01-12-2020 11:46 1 33

ale nam się Podkarpacie pomniejszyło.... ale ładna.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.