Do groźnie wyglądającej kolizji doszło we wtorek (28 lipca) w Jabłonicy Polskiej, gm. Haczów, kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie kilka dni temu wydarzył się tragiczny wypadek.
Przed godziną 18, we wtorkowe popołudnie, 28 lipca służby ratownicze powiadomione zostały o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 19 w Jabłonicy Polskiej, na tzw. "Wytrząsce". Jest to skrzyżowanie drogi krajowej z drogami w kierunku centrum Jabłonicy Polskiej oraz w kierunku Komborni.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowy renault na numerach rejestracyjnych z powiatu brzozowskiego wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Jabłonicy Polskiej i doprowadził do zderzenia z citroenem, który jechał DK19 od Domaradza w kierunku Miejsca Piastowego.

Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie doznał obrażeń. Na miejscu pracowali strażacy z JRG PSP z Brzozowa, OSP Jabłonica Polska oraz OSP Haczów oraz patrol ruchu drogowego z KPP w Brzozowie.

[AKTUALIZACJA]
Asp. sztab. Monika Dereń z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poinformowała, że renaultem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, a citroenem 42-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. 20-latek za spowodowanie kolizji ukarany został mandatem karnym. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.
Udostępnij ten artykuł znajomym: