W Wędkarskich Amatorskich Zawodach Spławikowych w Kategorii Juniorów i Seniorów o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze, które odbyły się 19 lipca rywalizowało 22 dwóch zawodników
Zmagania wędkarzy zorganizowane przez Zarząd Polskiego Związku Wędkarskiego Koło "Jasiołka" w Jedliczu oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbyły się na malowniczym zbiorniku "Chlebianka".

Specjaliści w wędkowaniu spławikowym po rozlosowaniu stanowisk przystąpili do współzawodnictwa. Tego dnia nie brakowało emocji, a zmaganiom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda oraz przyjacielska atmosfera.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii Junior zwycięzcą został Bartosz Znój, a kolejne miejsca zajęli Alan Bożek oraz Seweryn Bożek. W kategorii Senior bezkonkurencyjny okazał się Marcin Szymbara, wyprzedzając Bartosza Jasińskiego oraz Pawła Znoja. Po ogłoszeniu wyników przez sędziego zawodów Romana Petryniaka, nagrody dla najlepszych wędkarzy wręczyli: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Dyrektor GOSiR Wojciech Florczak, Prezes Koła PZW "Jaiołka" Waldemar Wiatr, V-ce Prezes Koła PZW "Jaiołka" Janusz Pieniążek oraz Radny Powiatu Marcin Józefowicz.

Następnie wszyscy kibice oraz wędkarze mogli porozmawiać o wędkowaniu przy pysznej pieczonej kiełbasce przygotowanej przez organizatorów.
Udostępnij ten artykuł znajomym: