Od ponad roku trwa remont budynku Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Od niedawna interesanci mogą już korzystać z nowego wejścia.
Wykonano hol wejściowy do budynku Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej. Jest to zupełnie nowy obiekt, który powstał od podstaw. Znajdują się tam m.in. nowoczesna, przestronna i klimatyzowana poczekalnia dla interesantów oraz biuro przepustek. Kompleksowo przebudowano i zmodernizowano m.in. stanowisko kierowania jednostki, salę odpraw i wideokonferencji. Nowego wyglądu nabrały korytarze budynku oraz sanitariaty. Przy wejściu do komendy zainstalowano platformę dźwigową dla osób niepełnosprawnych. Gruntowny remont przeszły również Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych ( PDOZ ), które przez ostatnich kilka miesięcy były wyłączone z użytkowania.

Komenda Miejska Policji w Krośnie

- Na chwilę obecną wyremontowano i oddano do użytku parter oraz IX, X i XI piętro budynku A. Wykonano nowe instalacje elektryczne, p-poż, wentylacyjne, wodne i kanalizacyjne. Pozostałe kondygnacje budynku są w trakcie remontu lub fazie bezpośrednich przygotowań do ich modernizacji - mówi asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Termin zakończenia prac zaplanowano na listopad 2021 r.

~cynik

08-08-2020 15:05 7 41

PiSiory odremontują im komendę bo nadal siedzieliby w śmierdzących, stęchłych i zagrzybionych pomieszczeniach. Śliczne nowoczesne samochody dostarczyli. Podwyżki pensji dostali, dodatek na dzieci też im dają. I nadal boczato patrzą na Dudę i Kaczora. Tak jak policja ma dzisiaj, to nigdy wcześniej nie miała.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.