W rozegranych w Bystrem Drużynowych Mistrzostwach Polski - III Liga Seniorów w szachach, drużyna KKSz Karpaty "Urania" MOSiR Krosno zajęła trzecie miejsce awansując do II ligi.
Zespół z Krosna został wyprzedzony przez drużyny RzKSz Rzeszów i MKSz Gryf II Dębica.

Kacper Karaś
Kacper Karaś

KKSz Karpaty "Urania"” MOSiR Krosno podczas turnieju w Bystrem wystąpił w składzie: Marian Lorenc, Leonard Marciniak, Mikołaj Wójcik, Kacper Kłok, Kacper Karaś, Krzysztof Mastej i Katarzyna Uliasz.

Katarzyna Uliasz
Katarzyna Uliasz

- Wystartowaliśmy w zawodach z najniższym rankingiem spośród 10 najlepszych zespołów na Podkarpaciu, lecz świetnie radzili sobie juniorzy debiutanci: Katarzyna Uliasz, Kacper Karaś, Mikołaj Wójcik, Krzysztof Mastej i Leonard Marciniak. Grając praktycznie naszymi wychowankami w młodzieżowym składzie, o mały włos nie wygraliśmy tych mistrzostw, ostatecznie stanęliśmy na najniższym stopniu podium i awansowaliśmy do II ligi, przedłużając historię występów krośnian w ligach centralnych - powiedział Marian Lorenc, grający trener szachistów w Krosna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.