Krosno. 27-latek kierując samochodem miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
We wtorek po godz. 23, na ul. Wyszyńskiego w Krośnie, policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Siedzący za kierownicą 27-latek znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu.

- Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło podejrzenia interweniujących policjantów. Mężczyzna miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto, w trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że 27-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje asp. sztab. Paweł Buczyński.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz jazdę bez wymaganych uprawnień, 27-latek odpowie przed sądem. Mężczyźnie grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 2 lat.

~antypijak

20-08-2020 14:58 38 74

Takich miglanców jeżdżących po zatrzymaniu prawa jazdy i w dodatku na bani jest wielu. Policja ma w swych radiowozach urządzenia do natychmiastowego sprawdzania w CEPIK, czyj jest pojazd i kto nim kieruje. Wprawdzie pijanemu na czole nie pisze że coś łyknął, ale są sposoby na wytypowanie takiego gada.
Odpowiedz

~Piję bo lubię

20-08-2020 14:30 41 68

Złoty pindziesiont...eee...tak mało? Nic się nie stało.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.