Już w najbliższy weekend kolejne emocje czekają kibiców piłkarskich. Sprawdź, gdzie grają drużyny z powiatu krośnieńskiego i kto im sędziuje.

22 sierpnia (sobota)


Klasa Okręgowa
Beskid Posada Górna - Grabowianka Grabówka 17.00 (Farion, Kopacz, B. Wosiewicz)
Nafta Jedlicze - MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 17.00 (Kochański, Mar. Szczepanik, Szczurek)

Klasa A-2
Iwonka Iwonicz - LKS Golcowa 16.30 (Radożycki, Geldner, Kosturski)
Huragan Jasionka - Karpaty Klimkówka 17.00 (Śmietana, Grela, W. Heret)

Klasa A-3
Orzeł Lubla - Victoria Kobylany 17.00 (Kuszaj, Pyzia, Wojnar)

23 sierpnia (niedziela)


Klasa okręgowa
Przełom Besko - Wisłok Sieniawa 14.00 (A. Szelc, Kochański, Gądela)
Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec 15.00 (Kosiek, Kolbusz, T. Smoleń)
LKS Skołyszyn - Orzeł Faliszówka 15.00 (Klamut, D. Łuksa, K. Łuksa)
LKS Czeluśnica - Markiewicza Krosno 16.30 (A. Kijowski, Pikuła, M. Solecki)
Przełęcz Dukla - Zamczysko Odrzykoń 16.00 (Błażejowski, Sidor, Kosturski)
Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica 15.00 (KS Dębica)

Klasa A-2
Burza Rogi - Błękitni Jasienica Ros. 13.00 (Kopacz, W. Biały, Zięba)
Guzikówka Krosno - Górnik Grabownica S. 15.00 (Aleksander, Nitka, Stefanik)
Iskra Iskrzynia - Cisy Jabłonica Pol. 13.00 (P. Kiszka, Dar. Szczepanik, Betlej)
LKS Haczów - LKS Lubatówka 15.00 (M. Samborowski, L. Śnieżek, B. Belczyk)
Wisłok Krościenko Wyż. - LKS Lubatowa 11.00 (Kolbusz, Kosiek, T. Smoleń)

Klasa A-3
Zorza Łęki Duk. - Nafta Chorkówka 11.30 (Kuszaj, Gancarz, A. Lidwin)
Gaudium Łężyny - Polonia Kopytowa 13.00 (Pitak, Szczurek, D. Zygmunt)
Tęcza Zrecin - Zamczysko Mrukowa 11.00 (M. Smoleń, Frankowicz, Wilczek)

Klasa B-2
Orkan Markowce - Orzeł Milcza 13.00 (Matuszek, Radożycki)
LKS Głębokie - LKS Pisarowce 13.00 (Kochanik, Kosak, Krześniak)
ULKS Czerteż - Florian Rymanów-Zdrój 14.00 (Szałajko, Kaczmarek, Brajta)
Iskra Wróblik Szlachecki - Pogórze Srogów Górny 13.00 (B. Bąk, Podgórski, S. Bąk)

Klasa B-4
LKS Głowienka - Dwór Kombornia 15.00 (Gancarz, Kuszaj, A. Lidwin)
Victoria Dobieszyn - Orzeł Pustyny 13.00 (Sidor, Błażejowski, Kosturski)
Nafciarz Bóbrka - Piastovia Miejsce Piastowe 16.00 (Witkoś, J. Majewski, Piątek)
Rotar Weglówka - KS Szczepańcowa 14.00 (Czernij, W. Lidwin, K. Belczyk)

Klasa B-5
Wisłoka Błażkowa - LKS Moderówka 11.00 (Dykas, Sokołowski, Tyrcha)
Nafta II Jedlicze - Zorza 03 Łubienko 11.00 (B. Belczyk, M. Samborowski, L. Śnieżek)
LKS Łęki Strzyżowskie - Nurt Potok 12.00 (M. Szczur, Jagieła, Głowacki)
Iwełka Iwla - Jasiołka Świerzowa Polska 15.30 (Frankowicz, M. Smoleń, Wilczek)
Błękitni Żeglce - Rędzinianka Wojaszówka 13.00 (J. Majewski, Piątek, Witkoś)