Ponad 200 osób uczestniczyło w głosowaniu na Ulubiony Chleb Krośnian. Sprawdź, jakie piekarnie wzięły udział w tegorocznym konkursie i które chleby zdobyły największe uznanie wśród głosujących.
Głosowanie na Ulubiony Chleb Krośnian 2020 odbywało się w tym roku 29 i 30 sierpnia przed budynkiem Muzeum Rzemiosła w Krośnie w ramach akcji #odkryjkrosno.

W konkursie wzięło udział 7 piekarni zrzeszonych w Cech Rzemiosł Różnych w Krośnie, które zgłosiły wyrabiane przez siebie chleby: "Chleb Drwalski - żytnio-pszenny" z piekarni Mariana Krukierka, "Chleb żytni na kwasie z suszonymi pomidorami" z piekarni Macieja Muni, "Chleb pszenny z dodatkiem suszonych pomidorów" z Piekarni Rodzinnej Guzik, "Chleb domowy. Po prostu chleb…tylko tyle i aż tyle" z Eko Piekarni KIEŁTYKA, "Chleb Lany z Kminkiem żytnio-pszenny" z piekarni Wiesławy i Jerzego Sajdak, "Chleb Mieszany Pytlowy Baltonowski" z piekarni Kopacz oraz "Chleb Farmera" z piekarni ANWIT.

Chleby biorące udział w konkursie
Na chleby można było głosować przed budynkiem Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Największe uznanie wśród uczestników konkursu i Honorowy Certyfikat Ulubiony Chleb Krośnian 2020 zdobył "Chleb Farmera" z Piekarni ANWIT. Drugie miejsce zdobył "Chleb domowy. Po prostu chleb…tylko tyle i aż tyle" z Eko Piekarni KIEŁTYKA, a trzecie "Chleb pszenny z dodatkiem suszonych pomidorów" z Piekarni Rodzinnej Guzik.

~Piterek

14-09-2020 06:48 1 21

Jeszcze krosnianie nie probowali mojego chleba.
Odpowiedz

~Wirusek

31-08-2020 16:14 3 27

Najsmaczniejszy jest koronochleb.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.