Katarzyna Kozioł z klubu ŁUKS Jedlicze zdobyła złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W dniach 21-23 sierpnia w Zgierzu, odbyły się zawody łucznicze w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Są one także Mistrzostwami Polski w kategorii Junior Młodszy. Drużyna wojewódzka "Podkarpacie I", w składzie której startowała zawodniczka ŁUKS Jedlicze Katarzyna Kozioł oraz 3 zawodniczki Tramp Jarosław zdobyła złoty medal.

Katarzyna Kozioł

Po rundzie kwalifikacyjnej drużyna zajmowała III miejsce, jednak w pojedynkach finałowych zawodniczki spisały się na złoty medal pokonując najlepsze drużyny z całej Polski.

Drużyna "Podkarpacie I" tym samym obroniła Mistrzostwo Polski zdobyte w ubiegłym roku.

Katarzyna była jedyną reprezentantką ŁUKS Jedlicze, która rywalizowała w tych prestiżowych zawodach. Indywidualnie zajęła w kwalifikacjach 23 miejsce.

W zawodach brało udział 150 najlepszych w kraju zawodników i zawodniczek.