Na terenie Sanoka przypadkowa osoba znalazła portfel z dokumentami i przekazała go policjantom. Po sprawdzeniu okazało się, że są w nim nie tylko dokumenty.
Początkiem września jeden z mieszkańców Sanoka znalazł portfel. Przekazał go policjantom, aby odnaleźli właściciela. Po sprawdzeniu zawartości znalezionego portfela okazało się jednak, że wewnątrz oprócz dokumentów znajduje się także pięć woreczków strunowych z zawartością białego proszku.

- Sprawdzenie narkotesterem wykazało, że biały proszek to amfetamina. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Tam, podczas czynności przeszukania ujawnili susz roślinny, który okazał się być marihuaną- poinformowała asp. Izabela Rowińska-Ciępiel z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył stosowne wyjaśnienie i poddał się dobrowolnie karze.

~johnybrawo

16-09-2020 20:39 8 37

Nosić narkotyki z dokumentami ???. A gdy by go policja chciała wylegitymować .. brawo ty.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.