Przed nami kolejne mecze piłkarskie w okręgu krośnieńskim. Sprawdź, gdzie i z kim zagrają drużyny z powiatu krośnieńskiego oraz kto im posędziuje.

26 września (sobota)

Klasa O
Wisłok Sieniawa – Markiewicza Krosno 16.00 (Prajsnar, B. Wosiewicz, Urbaś)
Orzeł Faliszówka – Iskra Przysietnica 16.00 (Krężałek, Gumienny, Kuszaj)
Beskid Posada Górna – Nafta Jedlicze 13.00 (Jagieła, Kielar, M. Solecki)

Klasa B-2
Orion Pielnia – Florian Rymanów-Zdrój 16.00 (B. Belczyk, W. Lidwin, K. Belczyk)

27 września (niedziela)

IV liga
Partyzant Mal-Bud 1 Targowiska – Karpaty Krosno 15.00

Klasa O
Tempo Nienaszów – Zamczysko Odrzykoń 16.00 (Pelczarski, Krzysztyński, Urbaś)
Brzozovia Brzozów – Kotwica Korczyna 15.00 (Błażejowski, Kosturski, Geldner)
Arłamów Ustrzyki Dolne – Przełęcz Dukla 15.00 (Grela, Śmietana, M. Heret)
Start Rymanów – Szarotka Uherce 15.00 (P. Kiszka, Aleksander, Rak)

Klasa A-2
LKS Lubatówka – LKS Lubatowa 15.00 (Dobosz, Pilszak, W. Heret)
Płomień Zmiennica – Karpaty Klimkówka 15.00 (Gancarz, Kochanik, W. Wosiewicz)
Cisy Jabłonica Polska – Huragan Jasionka 11.00 (Geldner, Błażejowski, Kosturski)
Górnik Grabownica Starzeńska – Wisłok Krościenko Wyżne 15.00 (Mir. Guzik, Pękala, Frankowicz)
Błękitni Jasienica Ros. – Iwonka Iwonicz 13.00 (Szczepek, Buba, Piątek)
Burza Rogi – LKS Wesoła 12.00 (Gacek, Komański, Kaczmarek)
Guzikówka Krosno – Iskra Iskrzynia 13.00 (Krzysztyński, Pelczarski, Urbaś)

Klasa A-3
Victoria Kobylany – Sparta Osobnica 15.30 (Prajsnar, Farion, Pyzia)
Polonia Kopytowa – Tęcza Zręcin 11.00 (Kopacz, Kielar, L. Śnieżek)
Nafta Chorkówka – Standard Święcany 16.00 (Pitak, Mar. Szczepanik, Głowacki)

Klasa B-2
LKS Milcza – Pogórze Srogów Górny 13.00 (Bliźniak, Barnat, S. Śnieżek)
LKS Odrzechowa – Iskra Wróblik Szlachecki 13.00 (Zdybek, Żółkoś, Domaradzki)
LKS Głębokie – ULKS Czerteż 13.00 (Sirko, W. Biały, Szepieniec)

Klasa B-4
LKS Kombornia – Piastovia Miejsce Piastowe 15.00 (Kielar, Kopacz, L.Śnieżek)
Jasiołka Jaśliska – KS Szczepańcowa 13.00 (J. Samborowski, Trybus)
LKS Głowienka – Rotar Węglówka 15.00 (Komański, Gacek, Kaczmarek)
Victoria Dobieszyn – Nafciarz Bóbrka 11.00 (Aleksander, P. Kiszka, Rak)

Klasa B-5
Nurt Potok – Wisłoka Błażkowa 13.00 (Gumienny, Koznar, Krześniak)
Zorza 03 Łubienko – Jasiołka Świerzowa 11.00 (Kochanik, Gancarz, B. Wosiewicz)
LKS Moderówka – Rędzinianka Wojaszówka 11.00 (D. Łuksa, K. Łuksa, Borek)
Nafta II Jedlicze – Błękitni Żeglce 16.00 (Tyrcha, Witkoś, Stefanik)
LKS Łęki Strzyżowskie – Iwełka Iwla 12.00 (W. Lidwin, Hus, Wołek)