Zawodniczki IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój wywalczyły cztery medale Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Dusznikach Zdroju w dniach 6 - 9 września.
W pierwszym dniu zawodów Mistrzynią Polski w biegu indywidualnym została Zuzanna Zając w kategorii młodziczek młodszych.

W drugim dniu rywalizacji w biegach sprinterskich znów najlepiej zaprezentowała się Zuzia Zając, która tym razem zdobyła srebrny medal.

Blisko podium znalazła się Sandra Turek w młodziczkach młodszych i Piotr Turek w młodzikach młodszych, którzy skończyli zawody na 5 miejscach.

Ostatniego dnia zmagań przeprowadzono biegi ze startu wspólnego seniorów i seniorek oraz sztafety w pozostałych kategoriach wiekowych. Bardzo dobrze zaprezentowały się seniorki Kamila Cichoń i Klaudia Cichoń, które zdobyły odpowiednio srebrny i brązowy medal.

O medale dzielnie walczyły sztafety młodzików młodszych (Sebastian Garbowski, Piotr Turek, Franciszek Michalak) i młodziczek młodszych (Zuzanna Zając, Sandra Turek, Amelia Jakieła), ale ostatecznie obie drużyny ukończyły rywalizację tuż za podium.