Tylko nieliczni mają okazję zmierzyć się z torem Ninja Warrior. W grupie szczęśliwców, którzy zawalczą o tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych znalazł się Szymon Janas z Bóbrki.
Celem show "Ninja Warrior Polska" emitowanego w telewizji Polsat jest pokonanie przez zawodników wyjątkowo trudnego toru składającego się z 32 przeszkód. Aby znaleźć się wielkim finale sportowcy muszą przejść tor eliminacyjny oraz półfinałowy w jak najlepszym czasie.

Szymon Janas
Szymon Janas

Tego zadania już 29 września o godzinie 20:05 w 5. odcinku programu podejmie się Szymon Janas z Bóbrki w gminie Chorkówka.

Szymon Janas
Szymon Janas

Szymon Janas pracuje jako kucharz. Jest także żołnierzem 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Sport to jego wielka pasja, w wolnym czasie biega, pływa, uprawia sporty walki, a także oddaje skoki ze spadochronem. Jego motto to "Wyeliminuj ze swojego życia słowo problem, zastąp je słowem "wyzwanie".

~YanaZZ

01-10-2020 21:22 0 33

Blisko blisko, tylko nie mam miejscówek :( ani czasu..
Odpowiedz

~Duklok

29-09-2020 10:47 0 37

Blisko ma na grzyby.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.