Już w najbliższy weekend kolejne emocje czekają kibiców piłkarskich. Gdzie grają drużyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego oraz kto im będzie sędziował?

3 października (sobota)



IV liga podkarpacka
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 15.00
Głogovia Głogów Małopolski – Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 15.00

Klasa Okręgowa
Nafta Jedlicze – Wisłok Sieniawa 11.00 (Jagieła, Gumienny, Kosak)
Przełęcz Dukla – Grabowianka Grabówka 15.45 (A. Szelc, Gądela, W. Biały)

Klasa A-2
Iwonka Iwonicz – LKS Górki 15.00 (Farion, Kopacz, Krześniak)
Karpaty Klimkówka – Cisy Jabłonica Polska 16.00 (Dżugan, Geldner, Kosturski)

Klasa A-3
Orzeł Bieździedza – Zorza Łęki Dukielskie 16.00 (Mir. Guzik, Łapka, Pękala)
Tęcza Zręcin – Nafta Chorkówka 15.00 (M. Solecki, D. Łuksa, A. Lidwin)

Klasa B-2
Florian Rymanów-Zdrój – LKS Milcza 16.00 (B. Belczyk, K. Belczyk, Szepieniec)

4 października (niedziela)



Klasa okręgowa
Szarotka Uherce – Beskid Posada Górna 15.30 (Gancarz, Kuszaj, Zięba)
LKS Skołyszyn – Start Rymanów 15.00 (Domaradzki, Irzyk, W. Heret)
Kotwica Korczyna – Arłamów Ustrzyki Dolne 15.00 (Pitak, Cysarz, K. Zygmunt)
Zamczysko Odrzykoń – Orzeł Faliszówka 11.00 (Komański, Matuszek, Buczyński)
Markiewicza Krosno – Tempo Nienaszów 16.00 (Prajsnar, Urbaś, T. Kijowski)

Klasa A-2
LKS Wesoła – Guzikówka Krosno 12.00 (Rak, Kosiek, Żytniak)
LKS Haczów – Burza Rogi 15.00 (T. Smoleń, P. Kiszka, Stefanik)
Wisłok Krościenko Wyżne – Błękitni Jasienica Rosielna 11.00 (Geldner, Kosturski, Kaczmarek)
Huragan Jasionka – Górnik Grabownica Starzeńska 13.00 (D. Łuksa, Kosak, W. Wosiewicz)
LKS Lubatowa – Płomień Zmiennica 13.00 (Łapka, W. Lidwin, J. Samborowski)
LKS Golcowa – LKS Lubatówka 13.00 (Szałajko, Szul, Stach)

Klasa A-3
Wisłoka Niegłowice – Victoria Kobylany 11.00 (Krzysztyński, M. Smoleń, Urbanek)
Zamczysko Mrukowa – Polonia Kopytowa 13.00 (M. Solecki, Pyzia, Kozubek)

Klasa B-2
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Głębokie 13.00 (Mar. Szczepanik, Barnat, S. Śnieżek)

Klasa B-4
Rotar Węglówka – Victoria Dobieszyn 13.00 (J. Majewski, Tyrcha, Dunaj)
Orzeł Pustyny – LKS Kombornia 11.00 (Grela, Śmietana, Mołczan)
KS Szczepańcowa – LKS Głowienka 15.00 (Matuszek, Komański, Buczyński)

Klasa B-5
Wisłoka Błażkowa – Iwełka Iwla 11.00 (Nitka, B. Bąk, Buba)
Błękitni Żeglce – LKS Łęki Strzyżowskie 13.00 (Dykas, Dar. Szczepanik, Piątek)
Rędzinianka Wojaszówka – Nafta II Jedlicze 11.00 (P. Kiszka, T. Smoleń, Szczepanik)
Jasiołka Świerzowa – LKS Moderówka 15.30 (M. Smoleń, Krzysztyński, Urbanek)
Nurt Potok – Zorza 03 Łubienko 13.00 (Farion, A. Lidwin, Majewski)