45-letni mężczyzna zastrzelił się z długiej broni palnej. Do tragedii doszło 6 października późnym wieczorem w Lubatówce, gm. Iwonicz-Zdrój.
Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Krośnie wyjaśnia okoliczności dramatycznych wydarzeń, do których doszło w jednym z domów w Lubatówce. 6 października po godzinie 20 policja została wezwana telefonicznie na interwencję domową. Ze zgłoszenia wynikało, że awanturę wszczął 45-letni mężczyzna.

- W momencie, kiedy funkcjonariusze weszli do domu, mężczyzna oddał strzał w swoim kierunku. Nie było możliwości przeprowadzenia z nim jakiejkolwiek rozmowy, żeby spróbować odwieść go od tego zamiaru. Wszystko działo się bardzo dynamicznie. Nikt z domowników nie ucierpiał. W tym czasie w domu znajdowały się dzieci 45-latka i jeszcze jedna osoba dorosła, ale nie bezpośrednio w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia. Żony mężczyzny w tym czasie nie było w domu - poinformował asp. sztab. Paweł Buczyński z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Mężczyzna zastrzelił się z broni długiej. Policja ustala, co to była za broń i czy posiadał ją legalnie. 45-letni mieszkaniec gminy Iwonicz-Zdrój znany był policji, w domu dochodziło do interwencji. Mężczyzna był też karany.

Zobacz również:


~Jurek

10-10-2020 15:32 4 39

Oczywiście że posiadał nielegalnie, wszczynał awantury, był znany policji i był karany, nie dostałby pozwolenia.
Odpowiedz

~Marek

08-10-2020 04:45 6 38

Jak posiadał broń legalnie to wszystko w porządku?? A jak nielegalnie to pośmiertnie dostanie mandat? Milicyjne dzbany...
Odpowiedz

~masłomaślane

07-10-2020 19:16 4 31

,,Policja ustala, co to była za broń i czy posiadał ją legalnie??? Mężczyzna był też karany?''. Był karany i miał by posiadać pozwolenie na broń ?? ps: Czy tylko ja zauważyłem absurd w tym ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.