Kolejne emocje czekają kibiców piłkarskich. Sprawdź, gdzie w najbliższy weekend grają drużyny z Krosna i powiatu krośnieńskiego oraz kto im będzie sędziował?

10 października (sobota)

IV liga podkarpacka
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 11.00
Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska – Start Pruchnik 15.00

Klasa Okręgowa
Nafta Jedlicze – Szarotka Uherce 11.00 (Frankowicz, Kielar, Grześków)
Wisłok Sieniawa – Tempo Nienaszów 15.00 (P. Kiszka, Kolbusz, B. Bąk)
Orzeł Faliszówka – Markiewicza Krosno 15.30 (Grela, M. Heret, W. Heret)
Beskid Posada Górna – LKS Skołyszyn 15.00 (Szczur, T. Kijowski, Kosak)

Klasa A-3
Orzeł Lubla – Tęcza Zręcin 16.00 (Krzysztyński, M. Smoleń, Wilczek)

11 października (niedziela)

Klasa okręgowa
Brzozovia Brzozów – Zamczysko Odrzykoń 15.00 (Farion, Łapka, K. Zygmunt)
Grabowianka Grabówka – Kotwica Korczyna 15.00 (Kolbusz, Aleksander, K. Majewski)
Cosmos Nowotaniec – Przełęcz Dukla 14.00 (KS Dębica)
Start Rymanów – Ostoja Kołaczyce 13.00 (Rygiel, Szałajko, Kosturski)

Klasa A-2
Cisy Jabłonica Polska – LKS Lubatowa 11.00 (Aleksander, Kolbusz, K. Majewski)
Górnik Grabownica Starzeńska – Karpaty Klimkówka 15.00 (Błażejowski, Radożycki, Buczyński)
Błękitni Jasienica Rosielna – Huragan Jasionka 13.00 (B. Bąk, Piątek, Stefanik)
LKS Górki – Wisłok Krościenko Wyżne 15.00 (Kozner, Dziekan, Zięba)
Burza Rogi – Iwonka Iwonicz 13.00 (P. Kiszka, Rak, Dykas)
Guzikówka Krosno – LKS Haczów 15.00 (Kopacz, T. Kijowski, B. Wosiewicz)
Iskra Iskrzynia – LKS Wesoła 13.00 (Szczepek, J. Majewski, Tyrcha)

Klasa A-3
Victoria Kobylany – Sobniów Jasło 14.30 (Gancarz, Kuszaj, Krześniak)
Polonia Kopytowa – KS Zarzecze 11.00 (Szczur, Jagieła, W. Lidwin)
Nafta Chorkówka – Zamczysko Mrukowa 16.00 (K. Łuksa, D. Łuksa, A. Lidwin)
Zorza Łęki Dukielskie – Standart Święcany 11.30 (M. Smoleń, Smerecki, Jakieła)

Klasa B-2
LKS Milcza – LKS Pisarowce 13.00 (J. Samborowski, Trybus)
LKS Odrzechowa – Florian Rymanów-Zdrój 13.00 (Czernij, D. Wiklowski, Garbacik)
LKS Głębokie – Pogórze Srogów Górny 13.00 (Urbaś, Bliźniak)
ULKS Czerteż – Iskra Wróblik Szlachecki 14.00 (B. Belczyk, K. Belczyk, Rysz)

Klasa B-4
Jasiołka Jaśliska – Orzeł Pustyny 13.00 (Gumienny, Hus, W. Majewski)
LKS Głowienka – Piastovia Miejsce Piastowe 15.00 (Smerecki, M. Smoleń, Jakieła)
Victoria Dobieszyn – KS Szczepańcowa 11.00 (Pikuła, M. Samborowski, Gruszka)
Nafciarz Bóbrka – Rotar Węglówka 13.00 (D. Łuksa, K. Łuksa, A. Lidwin)

Klasa B-5
LKS Moderówka – Nurt Potok 11.00 (Gądela, A. Kijowski, Augustyn)
Nafta II Jedlicze – Jasiołka Świerzowa Polska 14.00 (Jagieła, Szczur, W. Lidwin)
LKS Łęki Strzyżowskie – Rędzinianka Wojaszówka 12.00 (T. Kijowski, Kopacz)
Iwełka Iwla – Błękitni Żeglce 14.00 (Buba, Ochałek, Dunaj)

Zobacz fotorelacje z meczów z poprzedniej rudny:
Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok
Jasiołka Świerzowa Polska - LKS Moderówka
Markiewicza Krosno - Tempo Nienaszów
Zamczysko Odrzykoń - Orzeł Faliszówka
Nafta Jedlicze - Wisłok Sieniawa

UWAGA! W tym tygodniu będziemy również na meczach piłkarskich w okręgu krośnieńskim.